Bankové úvery (hypotéky, účelové spotrebné úvery)

 
Spoločnosť BM3, s.r.o. umožňuje svojim klientom vybrať si to najlepšie zo sveta financií. Hypotéky, spotrebné úvery, či už nové, alebo už uzavreté je dobré mať vždy pod kontrolou. Znalosť podmienok viacerých bánk prináša klientovi konkurenčnú výhodu. Preto neváhajte a obráťte sa na nás s Vašou požiadavkou. S nami si viete vyberať zo Všeobecná úverová banka, a.s, Slovenská sporiteľňa, a. s., Tatra banka, a.s., UniCredit bank Czech Republic and Slovakia, a.s. a OTP Banka Slovensko, a.s..
 
V dnešnej dobe pod mediálnym tlakom rôznych finančných inštitúcii a neúplných informácii z reklám je pre klienta veľmi ťažko sa orientovať pri výbere toho správneho partnera na poskytnutie úveru. Preto je dobré sa s nami poradiť o financovaní nehnuteľnosti ešte pred prvou obhliadkou. Samozrejme tým to nekončí. Na jednom mieste vybavíte nielen to, ale budete si môcť uzavrieť aj poistenie vášho majetku (domu, bytu, auta), zodpovednosti, poistenie osôb a firiem a podnikateľov.
 
Zavolajte nám a spýtajte sa na to, čo Vás zaujíma. Telefonicky sme Vám k dispozícií denne od 8:30 do 20.00 hod. vrátane soboty a nedele. 
Neplaťte len úroky, ale aj istinu od prvej splátky. 
 
www.BM3.sk